תרומה קטנה = מתנה גדולה

 עמותת קרן ילדים שלנו – "י.ש." (ע"ר)
במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, מגייסת בימים אלה תמיכה בפרויקט ייחודי בשם "תרומה קטנה = מתנה גדולה", שמטרתו לעודד כל אחד מאתנו להיות שותף בפעילות העמותה לטובת שיפור רווחתם ובריאותם של הילדים המטופלים במרכז שניידר ובני משפחותיהם, הילדים שלנו.

על העמותה
עמותת קרן ילדים שלנו –"י.ש." (ע.ר.) היא זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר.
העמותה נוסדה כשבי"ח פתח את שעריו, במטרה ללוות ולסייע לעבודה החשובה המתבצעת במרכז שניידר, באמצעות תמיכה בציוד, בטכנולוגיה ובשיטות המחקר, על מנת שהילדים החולים יזכו לטיפול הטוב ביותר שקיים. מאז הקמתה, עמותת ילדים שלנו תרמה ציוד חיוני למרפאות ומחלקות בביה"ח, הגשימה משאלות לילדים חולים, יזמה פרויקטים לשיפור רווחתם של הילדים, הקימה מערך מתנדבים, יצרה קשרים בינ"ל והיוותה גורם פעיל בשמירתו של ביה"ח כמרכז מוביל בתחום רפואת הילדים בעולם.
לקבלת מידע נוסף אודות פעילות עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר, ניתן לבקר באתר האינטרנט של העמותה, להצטרף לדף ה-facebook של העמותה או לצפות בסרטון תדמית . בנוסף, נשמח להזמינך לסיור במרכז שניידר בכדי לראות את העשייה הנפלאה של העמותה.


על הפרוייקט
כל עובד בחברתכם יכול לתמוך בפעילות העמותה ולהיות שותף באמצעות תרומה קטנה ופשוטה, תרומה של ימי חופשה. עבור העמותה, כל תרומה של יום חופשה היא מתנה גדולה!
הרעיון הוא להמיר עלות יום חופשה בתמורה כספית לצורך התרומה.

היתרונות של תהליך התרומה בדרך זו הנם:
-          גיוס ורתימה של העובדים למען תרומה לקהילה בצורה פשוטה וקלה
-          היערכות לוגיסטית פשוטה מצד הארגון
-          העובד אינו נדרש לפעולה כלשהי מלבד מתן הסכמתו לתרומה
-          מניעה של "בזבוז" ימי חופשה שנצברו ולא נוצלו ע"י העובדים
-          מוכר כתרומה לצורכי מס (סעיף 46)

הנכם מוזמנים להטות שכם ולתמוך בעשייה ייחודית, חשובה, מרגשת ומכבדת כמו זו הנעשית בעמותת "ילדים שלנו", על מנת שביחד נוכל להמשיך ולסייע בשיפור רווחתם ובריאותם של הילדים שלנו, של כולנו. הבראתם הפיסית והנפשית של הילדים היא השכר המלא לפועלנו – פועלכם.

לפרטים נוספים ויצירת קשר ניתן לפנות לאירית שהרבני, רכזת פרויקטים, בטל: 03-9217880 שלוחה 209 או במייל: irit@ourchildren.org.il
או למלא את הפרטים הבאים:

*שם הארגון
*שם פרטי
*שם משפחה
*מספר עובדים בארגון
*אימייל
*טלפון נייד
*טלפון
הארות והערות