פורטל רווחה ותקשורת פנים ארגוני

 

פורטל רווחה ותקשורת פנים ארגוני - אמצעי מוביל להנעה ושימור העובדים שלך

מהו פורטל רווחה ותקשורת פנים ארגוני?
פורטל רווחה ותקשורת פנים ארגוני הוא אתר אינטרנט "תפור אישית" עבור הארגון שלכם, אשר הכניסה אליו מתבצעת באמצעות שם משתמש וסיסמה אישיים לכל עובד. פורטל הרווחה והתקשורת הארגוני מאגד תחתיו מגוון של כלים לתקשורת פנים ארגונית לצד הטבות ומבצעים למימוש ישירות על-ידי העובדים. הכלים אותם מספקת המערכת עבורכם ועבור העובדים כוללים בין היתר - מערכת סקרים פנים ארגונית, פורום פנים ארגוני, לוח מודעות פנים ארגוני, לוח אירועים פנים ארגוני, קטלוג מתנות אלקטרוני עם מעקב הזמנות, מערכת ניהול תכנים, אלבומי תמונות מאירועים ועוד...

מי מנהל את התכנים וההטבות בפורטל?
אתם מחליטים! הפורטל נבנה באופן גמיש לחלוטין והבחירה בידכם:
+ אתם מחליטים מה אתם רוצים לנהל ומה אתם רוצים שאנחנו ננהל עבורכם.
+ אתם מחליטים איזה שירותים אתם רוצים שיהיו בפורטל ועל איזה שירותים אתם מוותרים.
 
אילו סוגי תכנים או מידע ניתן להעלות לפורטל?
ניתן למעשה להעלות כל תוכן או מידע שתרצו בפורמטים שונים – קבצי Word, PowerPoint, תמונות, PDF, כתיבת ועיצוב טקסטים באמצעות המערכת ועוד.
דוגמאות לתכנים ולמידע שארגונים בדרך-כלל מעלים לפורטל – דבר ההנהלה, חדשות הארגון, תמונות מאירועים, ספר טלפונים ארגוני, נהלים וזכויות העובדים, רישום לקורסים, ברכות ואיחולים, אירועים בארגון, רישום לפעילויות ועוד...
 
אילו הטבות מרוכזות בפורטל הרווחה והתקשורת הפנים הארגוני?
על-פי רוב, הארגונים בוחרים להציג את ההטבות והמבצעים המנוהלים על-ידי מערכת רווחה ממגוון רחב של תחומים ובנוסף להעלות הטבות ומבצעים ייחודיים שהם השיגו עבור הארגון. בכל מקרה הבחירה בידכם ואתם מחליטים מה יוצג לעובדים.
 
במה יתרום פורטל הרווחה והתקשורת הפנים ארגוני לארגון שלי ולעובדיי?
+ מגוון השירותים במערכת משפרים את זרימת המידע בארגון, מגבשים את העובדים ומעניקים כלים טובים יותר להנהלה לשימור והנעת המשאב האנושי.
במקום לקטוע את רצף העבודה או במקום להעמיס על הדואר האלקטרוני על-ידי שליחת אימיילים של מבצעים והטבות, כל האינפורמציה העדכנית מרוכזת במקום אחד והעובד יכול לגשת אליה בכל עת.

+ העובדים ובני משפחותיהם יכולים להיכנס לפורטל מהבית או מכל מקום עם גישה לאינטרנט, בזמנם הפנוי ולא על חשבון העבודה.
+ מערכת רווחה חוסכת לך זמן רב בגיוס וניהול ההטבות והמבצעים במידה ותהיו מעוניינים בכך.
+ עובד מרוצה הוא עובד טוב כבר אמרנו?
 
האם נדרש ידע טכני או נדרשת התקנה על מחשבי הארגון?
לניהול והפעלת הפורטל לא נדרש ידע טכני כלשהו ואין צורך להתקין תוכנה כלשהי אצלכם. הכל מאוחסן על שרתי מערכת רווחה ומנוהל טכנית על-ידי מיטב אנשי המקצוע.
  
אז למה אתם מחכים?
הצטרפו לארגונים שכבר משתמשים בפורטל, חזקו את התקשורת הפנים ארגונית וצ'פרו את העובדים שלכם כמו שמצ'פרים עובדים בחברות המובילות בעולם!

 

לקבלת פרטים נוספים מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

*שם הארגון
*שם פרטי
*שם משפחה
*תפקיד
*אימייל
*טלפון נייד
*טלפון
*מספר עובדים בארגון
הארות והערות